PZP porovnanie

Aktualizované 26. 3. 2019 - Lenka Siváková

PZP porovnanie je služba, ktorú dnes poskytuje niekoľko online porovnávačov poistenia. Nie všetky sú však nestranné a zobrazia vám skutočne to najlacnejšie PZP na trhu. Online kalkulačka PZP ŠetriSova.sk je správnym riešením pre vodičov, ktorí hľadajú najvýhodnejšie PZP.

Muž pozerá do mobilu Foto: Pexels

PZP online

Uzavrieť PZP online dnes nie je žiadna veda. Je to služba, ktorú využíva čoraz viac vodičov. Napokon, mať uzatvorené takéto poistenie auta je zákonom stanovená povinnosť. Aby sa vám pri uzatváraní PZP online nestala nijaká nepríjemnosť, napríklad, že vaša zmluva bude vypovedaná alebo neplatná, poprípade vám poistenie auta nebude vyhovovať, spoľahnite sa na odborníka v online kalkulačkách poistení. ŠetriSova.sk je PZP porovnanie, ktoré je odborníkmi na financie pravidelne aktualizované. Môžete sa spoľahnúť, že ceny, ktoré vám PZP kalkulačka zobrazí, sú aktuálne a najvýhodnejšie na trhu.

Uzavrieť PZP online dnes môžete v takmer všetkých poisťovniach na Slovensku. Online poistenie auta poskytujú poisťovne:

Naše porovnanie PZP vám zobrazí nielen cenu poistenia, ale aj benefity, ktoré k nemu poisťovňa bezplatne poskytuje. V prvom rade sú to asistenčné služby. Stále je mnoho vodičov, ktorí uprednostnia lacné PZP na úkor asistenčných služieb. Asistenčné služby PZP sú však dôležitá súčasť poistenia, pretože pomôžu vodičovi v nepríjemných chvíľach.

Niektoré poisťovne ponúkajú svojim klientom aj bezplatné asistenčné služby. Najčastejšie sú to:

  • pripoistenie stretu so zverou,
  • pripoistenie batožiny,
  • pripoistenie úrazu vodiča,
  • pripoistenie živel,
  • pripoistenie čelného skla.

Ak máte záujem o bezplatné pripoistenie PZP, urobte si PZP porovnanie online a za pár minút zistíte, ktorá poisťovňa vám ponúkne najvýhodnejšie poistenie auta.

Porovnávač

ŠetriSova používa súbory cookies. ViacOK